AC2512FK-7W1K27L
MFR.Part #
AC2512FK-7W1K27L
JLCPCB Part #
C7066235
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS