AC2512FK-7W180RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W180RL
JLCPCB Part #
C6491673
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS