AC2512FK-7W15KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-7W15KL
JLCPCB Part #
C6458147
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS