AC2512FK-7W140RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W140RL
JLCPCB Part #
C5576868
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS