AC2512FK-079K1L
MFR.Part #
AC2512FK-079K1L
JLCPCB Part #
C728260
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS