AC2512FK-0793R1L
MFR.Part #
AC2512FK-0793R1L
JLCPCB Part #
C2134280
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS