AC2512FK-07887RL
MFR.Part #
AC2512FK-07887RL
JLCPCB Part #
C3989306
Description
-55℃~+155℃ 1W 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS