AC2512FK-07825RL
MFR.Part #
AC2512FK-07825RL
JLCPCB Part #
C875554
Description
-55℃~+155℃ 1W 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS