AC2512FK-0773R2L
MFR.Part #
AC2512FK-0773R2L
JLCPCB Part #
C2134406
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS