AC2512FK-076K65L
MFR.Part #
AC2512FK-076K65L
JLCPCB Part #
C2134606
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS