AC2512FK-0766R5L
MFR.Part #
AC2512FK-0766R5L
JLCPCB Part #
C875546
Description
-55℃~+155℃ 1W 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS