AC2512FK-07649RL
MFR.Part #
AC2512FK-07649RL
JLCPCB Part #
C2134785
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS