AC2512FK-0762RL
MFR.Part #
AC2512FK-0762RL
JLCPCB Part #
C728231
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS