AC2512FK-075K23L
MFR.Part #
AC2512FK-075K23L
JLCPCB Part #
C4073630
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS