AC2512FK-0756R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-0756R2L
JLCPCB Part #
C2135211
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS