AC2512FK-0756K2L
MFR.Part #
AC2512FK-0756K2L
JLCPCB Part #
C875536
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS