AC2512FK-0752R3L
MFR.Part #
AC2512FK-0752R3L
JLCPCB Part #
C875531
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS