AC2512FK-0751KL
MFR.Part #
AC2512FK-0751KL
JLCPCB Part #
C728214
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS