AC2512FK-0751K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-0751K1L
JLCPCB Part #
C875529
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS