AC2512FK-07511RL
MFR.Part #
AC2512FK-07511RL
JLCPCB Part #
C2134490
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS