AC2512FK-07510KL
MFR.Part #
AC2512FK-07510KL
JLCPCB Part #
C728212
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS