AC2512FK-074K75L
MFR.Part #
AC2512FK-074K75L
JLCPCB Part #
C4047933
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS