AC2512FK-07487KL
MFR.Part #
AC2512FK-07487KL
JLCPCB Part #
C2134664
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS