AC2512FK-0746K4L
MFR.Part #
AC2512FK-0746K4L
JLCPCB Part #
C4283276
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS