AC2512FK-07453KL
MFR.Part #
AC2512FK-07453KL
JLCPCB Part #
C4100963
Description
-55℃~+155℃ 1W 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS