AC2512FK-0742R2L
MFR.Part #
AC2512FK-0742R2L
JLCPCB Part #
C875514
Description
-55℃~+155℃ 1W 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS