AC2512FK-0741K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-0741K2L
JLCPCB Part #
C2134742
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS