AC2512FK-073R9L
MFR.Part #
AC2512FK-073R9L
JLCPCB Part #
C326639
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS