AC2512FK-073K74L
MFR.Part #
AC2512FK-073K74L
JLCPCB Part #
C4330463
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS