AC2512FK-073K32L
MFR.Part #
AC2512FK-073K32L
JLCPCB Part #
C3980660
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS