AC2512FK-07392RL
MFR.Part #
AC2512FK-07392RL
JLCPCB Part #
C2134888
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS