AC2512FK-07357RL
MFR.Part #
AC2512FK-07357RL
JLCPCB Part #
C4188859
Description
-55℃~+155℃ 1W 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS