AC2512FK-0734R8L
MFR.Part #
AC2512FK-0734R8L
JLCPCB Part #
C875506
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS