AC2512FK-07309RL
MFR.Part #
AC2512FK-07309RL
JLCPCB Part #
C875495
Description
-55℃~+155℃ 1W 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS