AC2512FK-07309KL
MFR.Part #
AC2512FK-07309KL
JLCPCB Part #
C2134971
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS