AC2512FK-072K74L
MFR.Part #
AC2512FK-072K74L
JLCPCB Part #
C875493
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS