AC2512FK-072K15L
MFR.Part #
AC2512FK-072K15L
JLCPCB Part #
C875490
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS