AC2512FK-072K05L
MFR.Part #
AC2512FK-072K05L
JLCPCB Part #
C2135366
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS