AC2512FK-0724R9L
MFR.Part #
AC2512FK-0724R9L
JLCPCB Part #
C875479
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS