AC2512FK-07243KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-07243KL
JLCPCB Part #
C875474
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS