AC2512FK-0720K5L
MFR.Part #
AC2512FK-0720K5L
JLCPCB Part #
C2135826
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS