AC2512FK-071K6L
MFR.Part #
AC2512FK-071K6L
JLCPCB Part #
C728131
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS