AC2512FK-071K65L
MFR.Part #
AC2512FK-071K65L
JLCPCB Part #
C2135840
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS