AC2512FK-071K58L
MFR.Part #
AC2512FK-071K58L
JLCPCB Part #
C4183326
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS