AC2512FK-071K24L
MFR.Part #
AC2512FK-071K24L
JLCPCB Part #
C2135823
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS