AC2512FK-07187RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-07187RL
JLCPCB Part #
C875459
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS