AC2512FK-07160KL
MFR.Part #
AC2512FK-07160KL
JLCPCB Part #
C728118
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS