AC2512FK-07158KL
MFR.Part #
AC2512FK-07158KL
JLCPCB Part #
C4052775
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS