AC2512FK-07150KL
MFR.Part #
AC2512FK-07150KL
JLCPCB Part #
C728115
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS