AC2512FK-07120RL
MFR.Part #
AC2512FK-07120RL
JLCPCB Part #
C728107
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS